Magyar English Híreink (RSS 2.0)

Üdvözöljük a

Szabolcs Kupa 2016 | MKIK

honlapján!

-

Hasznos információk vállalkozóknak

Országos rendezvénynaptár

<< 2017 December >>
KeSzeCsüSzoVa
    123
45678910
111213141516
17
18192021222324
25262728293031

Szabolcs Kupa 2016

Szerző: Mészáros Éva | 2016. február 15.

Ebben az évben 14. alkalommal tehették próbára tudásukat tanulók és profik és második alkalommal a mesterek is a Szabolcs Kupa Nemzetközi Fodrász Kozmetikus, műkörömdíszítő és –építő versenyen.

A verseny megnyitóját megtisztelte részvételével Baracsi Endre, a Megyei Közgyűlés Alelnöke, Gurbánné Papp Mária a Nyíregyházi Szakképzési Centrum Igazgatója, valamint dr. Szilágyi János a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Oktatási és képzési igazgatója, aki elismerését fejezte ki minden indulónak és felkészítő oktatóiknak munkájáért, kihangsúlyozva, hogy az ilyen megmérettetésen való részvétel biztosítja a folyamatos szakmai fejlődést és próbája lehet egy-egy nemzetközi versenyen való részvételnek is.

142 szépségipari szakember 164 nevezését regisztrálta a szervező, a Sz-Sz-B Megyei Kereskedelmi és Iparkamara, akik 13 versenyszámban, ezen belül felnőtt, tanuló és mester kategóriákban mérhették össze tudásukat a nemzetközi mezőnyben. A versenyszámok zsűritagjainak nem volt könnyű dolga, mert a haj, köröm és smink kreációk rendkívül magas szakmai tudásról és kreativitásról tettek tanúbizonyságot. A fodrász versenyszámok zsűritagjai között a hazai fodrászvilág nagyjai is szerepet kaptak, világ – és európabajnokok nézték kritikus szemmel a kész műveket. A nagyközönség részéről komoly érdeklődés övezte a nemes versengést, közel 800 érdeklődő fordult meg a nap folyamán a Váci Mihály Kulturális Központ küzdőtérré vált helyiségeiben. A szakmai versenyen több általános iskolai pályaválasztás előtt álló osztállyal is találkozhattak a megjelentek, akik számára az esemény speciális pályaorientációs tájékoztató célját is szolgálta. A versenyen új termékekkel, szolgáltatásokkal is megismerkedhettek a szakmabeliek, akik számára egész napos kedvezményes vásár járult hozzá a nap teljessé tételéhez. A díjátadón igen felfokozott hangulatban vették át a megérdemelt elismeréseket, a szakmai támogatók jóvoltából pedig több mint egymillió forint összértékű különdíj talált gazdára.

A nagyközönség számára számos bemutatót tartottak a színpadon, melyeken az aktuális trendekről, divatirányzatokról tájékozódhattak a szépségipari szakma szinte minden területét érintve. Az eredményhirdetésre várakozókat a MOSZI fantasztikus fodrászbemutatója kápráztatta el olyan frizurákkal, melyekkel az utcán ugyan nem találkozhatunk, de a készítő szakemberek képzeletének és kreativitásának határtalan lehetőségeit mutatták meg.

Az alábbiakban a versenyzők helyezéseiről valamint a különdíjakról adunk tájékoztatást.

 

 

Helyezettek a Szabolcs Kupa 2016. versenyen

 

Fodrászat:

 

Férfi tanuló – klasszikus hajszárítás – Angol vagy Hindenburg

  1. Boldis Boglárka, Budapest
  2. Papp Anett, Orosháza
  3. Varró Klaudia, Budapest
  4. Popovics Gergeyl, Kistarcsa
  5. Bulla Violetta, Pitvaros
  6. Kocsis Barbara, Budapest
  7. Kiss Cintia, Budapest
  8. Wajandt Barnabás Mátyás

 

Szabad Kategória – Női trend hajvágás

  1. Pasku Dávid, Budapest
  2. Budai Barbara, Érd
  3. Kosztin Norbert Krisztián, Budapest

 

Szabad Kategória – Női trend hajvágás, mester kategória

  1. Kászonyi Gergely, Érd
  2. Zátrok Zsanett, Budapest
  3. Berendi Kitti, Budapest
  4. Berendi Henrik, Budapest

 

Női tanuló „Vízmarcell” egész fejen

  1. Janics Brigitta, Budapest
  2. Patkás Rebeka, Békéscsaba
  3. Szima Viktória, Budapest
  4. Bulla Violetta, Pitvaros
  5. Molnár-Parókai Tímea, Budapest
  6. Kiss Lilla, Budapest
  7. Gyeraj Dóra, Érd
  8. Márki Ágnes, Dévaványa
  9. Wajand Barnabás Mátyás, Marcali
  10. Unger Edina,  Érd

 

Női tanuló  fonás – a jövő frizurája

  1. Popovics Gergely, Kistarcsa
  2. Oláh Petra Ibolya, Hódmezővásárhely
  3. Vasas Enikő, Bekecs

 

Női tanuló – estélyi fonás

  1. Gönczi Orsolya, Dévaványa
  2. Szarvas Ildikó, Kazincbarcika
  3. Monoki Vivien, Dévaványa
  4. Papp Anett, Orosháza
  5. Szekeres Anita Renáta, Földeák
  6. Kozsurek Angéla, Sárospatak
  7. Bori Emese, Debrecen
  8. Zámba Zsanett, Mátészalka
  9. Lévai Katalin, Ukrajna
  10. Kolveg Alexandra, Nyírjákó

 

Női tanuló – Nappali frizura

  1. Kővágó Katalin, Maroslele
  2. Bulla Violetta, Pitvaros
  3. Hülvely Zita, Dévaványa
  4. Baracsi Nikoletta, Miskolc

 

Férfi felnőtt – Trend Hajvágás

  1. Kocsis Barbara, Budapest
  2. Boldis Boglárka, Budapest
  3. Varró Klaudia, Budapest
  4. Fucskó Gábor, Nyíregyháza
  5. Horváthné Bacsi Zsuzsanna, Rakamaz

 

Farsangi konty – felnőtt

  1. Budai Barbara, Érd
  2. Leidli Loretta, Budapest
  3. Varsádi Attila, Érd
  4. Lévai Katalin, Ukrajna
  5. Rozsályi Zsanett, Nyíregyháza

 

Farsangi konty – mester

  1. Berendi Henrik, Budapest
  2. Zátrok Zsanett, Budapest
  3. Berendi Kitti, Budapest
  4. Kászonyi Gergely, Érd
  5. Szőke Szabolcs, Budapest

 

Farsangi konty – tanuló

  1. Nagy Zoltán, Budapest
  2. Nagy Vivien, Budapest
  3. Molnár-Parókai Tímea, Budapest
  4. Patkás Rebeka, Békéscsaba
  5. Tőrös Zoltán Károly, Mátészalka
  6. Bihari Csenge, Budapest
  7. Kovács Alexandra, Békéscsaba
  8. Miklósiné Paluch Judit, Polgár
  9. Kolveg Alexandra, Békéscsaba

 

Női – full fashion mester

  1. Kászonyi Gergely, Érd
  2. Berendi Henrik, Budapest
  3. Zátrok Zsanett, Budapest
  4. Berendi Kitti, Budapest

 

Női – full fashion

  1. Pasku Dávid, Budapest
  2. Leidli Loretta, Budapest
  3. Molnár-Parokai Tímea, Budapest

 

Férfi – Full Fashion

  1. Kocsis Barbara, Budapest
  2. Wajandt Barnabás Mátyás, Marcali
  3. Boldis Boglárka, Budapest

 

Trend fotó 2016.

Konty

  1. Marján Szabolcs, Nyíregyháza
  2. Kruseczki Emese, Miskolc

 

Műkörömépítő és Díszítő

 

 

Műkörömdíszítő felnőtt– Titokzatos Velence

  1. Borbély Tímea, Szigetszentmiklós
  2. Illés Fanni, Szigetszentmiklós
  3. Bimba Tímea, Debrecen
  4. Pintér Mária, Kisvárda

 

 

Műkörömépítő – tanuló zselé

  1. Balogh Boglárka, Szakoly
  2. Faragó Gréta, Tiszapalkonya
  3. Bimba Nikoletta, Debrecen
  4. Szilágyi Andrea, Hajdúböszörmény
  5. Zsatku Zsanett, Mátészalka
  6. Oláh Kinga Roxána, Tarcal
  7. Félegyháziné Sólyom Fanni Cintia, Debrecen
  8. Pintér Mária, Kisvárda
  9. Molnár Andrea, Hajdúhadház
  10. Szoboszlai Bianka, Debrecen

 

Műkörömépítő – felnőtt zselé

  1. Haller Melinda, Szigetszentmiklós
  2. Mezei Edina, Budapest
  3. Hubi Zsoltné, Bódvaszilas
  4. Misák Tünde, Debrecen
  5. Kiss Karolina, Nyíregyháza
  6. Dudás-Tara Enikő, Kisvárda
  7. Tompa Viktória, Nyíregyháza
  8. Horváth Márta, Budapest

 

Műkörömépítő –felnőtt porcelán

  1. Szőnyi István, Budapest
  2. Tamás Melinda, Szigetszentmiklós
  3. Kovács Adrienn, Szolnok
  4. Földesi Krisztina, Debrecen
  5. Sikari Edina, Dabas
  6. Kovács Tímea, Szigetszentmiklós
  7. Vágner Nóra, Napkor

 

 

3D Média – Rio Szelleme

  1. Tőkés Lilla, Karcag
  2. Daragó Gréta, Tiszapalkonya
  3. Sikari Edina, Dabas
  4. Burai Melinda, Debrecen
  5. Aszódi Mónika, Téglás
  6. Molnár Andrea, Hajdúhadház

 

 

Kozmetika

 

Kozmetika I. évfolyamos tanuló – nappali kikészítés hordható smink

  1. Kóczon Fanni, Nyíregyháza
  2. Török Sára, Nyíregyháza,
  3. Tarcsa Fruzsina, Nyíregyháza
  4. Papp Szilvia, Nyíregyháza
  5. Csonk Regina, Tiszadob
  6. Koncz Zsuzsa, Nyíregyháza,
  7. Iski Katalin Vanda, Nyíregyháza
  8. Rezes Rafaela, Nyíregyháza
  9. Lakatos Eszter, Kisvárda
  10. Révész Henrietta, Kisvárda

 

Kozmetika II. évfolyamos tanuló – alkalmi smink –Cosmo Girl

  1. Kunstár Alexandra, Kondoros
  2. Sárfalvy Petra Regina, Békéscsaba
  3. Kovács Zsuzsanna, Békéscsaba
  4. Kovács Renáta, Debrecen
  5. Adonyi Vivien, Debrecen
  6. Szabó Cintia,Debrecen
  7. Riszula Fanni, Nyíregyháza
  8. Dolha Elizabett, Nyíregyháza
  9. Tímár Vanda,  Debrecen
  10. Tóth Dóra, Balkány

 

Kozmetika felnőtt alkalmi smink – Cosmo Girl

 

  1. Benedek Levente, Érd
  2. Gál Hajnalka, Budapest
  3. Farkas Viktória, Budapest
  4. Szabó Nóra, Vámospércs
  5. Helmeczi Dominika, Nyíregyháza

 

Felnőtt fantáziasmink – Hola Rio

  1. Berczeli Szilvia, Üröm
  2. Kovács Zsuzsanna, Békéscsaba
  3. Asztalos Zsanett,
  4. Krusóczki Adelin,
  5. Illésné Pankotai Anita, Debrecen
  6. Benedek Levente, Érd
  7. Sőrésné Kádas Erika, Nyíregyháza
  8. Szabó Nóra, Vámospércs

 

 

 

Trend fotó

  1. Dominique Roberts, Budapest
  2. Farkas Viktória, Budapest
  3. Magera Viktória, Sóstóhegy
  4. Gál Hajnalka, Budapest

 

 

Különdíjak a Szabolcs Kupán

 

Balmaz Hajkarnevál díja

Gönczi Orsolya

BioDroga

Benedek Levente

BioDroga

Kóczon Fanni

BOKIK Kézműves Tagozat

Boldis Boglárka

Dominique Roberts Különdíja

Benedek Levente

Dominique Roberts Különdíja

Kóczon Fanni

Filitalia Kft

Berendi Henrik

HAIRLINE

Boldis Boglárka

HAIRLINE

Budai Barbara

HAIRLINE

Kocsis Barbara

HAIRLINE

Leidli Loretta

HAIRLINE

Varsádi Attila

HEAN

Asztalos Zsanett

HEAN

Benedek Levente

HEAN

Berczeli Szilvia

HEAN

Farka Viktória

HEAN

Gaál Hajnalka

HEAN

Kóczon Fanni

HEAN

Kovács Renáta

HEAN

Kovács Zsuzsanna

HEAN

Kunstár Alexandra

HEAN

Sárfalvi Petra Regina

HEAN

Tarcsa Fruzsina

HEAN

Török Sára

Homenik István Különdíja

Kászonyi Gergely

LONDA

Kazsurek Angéla

LONDA

Kiss Cintia

LONDA

Kolveg Alexandra

LONDA

Varró Klaudia

LONDA

Wajandt Barnabás Mátyás

Mátészalkai Szakképzési Centrum

Szoboszlai Balázs

Mátészalkai Szakképzési Centrum

Török Zoltán

Mátészalkai Szakképzési Centrum

Zámba Zsanett

MOSZI

Budai Barbara

MOSZI

Kocsis Barbara

MOSZI

Zátrok Zsanett

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

Csonk Regina

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

Farkas Balázs

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

Révész Henrietta

Nyíregyházi Szakképzési Centrum

Tóth Dóra

REMEKA

Berczeli Szilvia

REMEKA

Bimba Tímea

REMEKA

Farkas Viktória

REMEKA

Gál Hajnalka

REMEKA

Haller Melinda

REMEKA

Horváthné Bacsi Zsuzsanna

REMEKA

Krusóczki Adelin

REMEKA

Leidli Loretta

REMEKA

Szakállos Fanni

REMEKA

Varsádi Attila

Samu Andrea Különdíja

Berendi Henrik

Samu Andrea Különdíja

Kászonyi Gergely

Samu Andrea Különdíja

Molnár-Parókai Tímea

STUDEX

Adonyi Vivien

STUDEX

Csonk Regina

STYLE MASTERS

Bulla Violetta

STYLE MASTERS

Gojdár Jenifer

STYLE MASTERS

Horváthné Bacsi Zsuzsanna

STYLE MASTERS

Kővágó Katalin

STYLE MASTERS

Lévai Katalin

STYLE MASTERS

Oláh Petra Ibolya

STYLE MASTERS

Papp Anett

STYLE MASTERS

Szekeres Anita Renáta

Sz-Sz-B Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Fucskó Gábor

Sz-Sz-B Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Helmeczi Dominika

Sz-Sz-B Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Pintér Mária

Sz-Sz-B Megyei Kereskedelmi és Iparkamara

Rozsályi Anett

 

A különdíjak kategóriájában eddig példátlan módon Samu Andrea egyedi különdíját, egy a nevével fémjelzett speciális ollót adta át Berendiné Csiszár Györgyinek, az utánpótlás nevelésében betöltött kiemelkedő tevékenységéért.