bővebben
Elfogadom
AA

Állásajánlatok

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara

SZEMLÉLETFORMÁLÁSI SZAKMAI KOORDINÁTOR

munkakör betöltéséhez munkatársat keres

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara az Országos Vállalkozói Mentorprogram projekt keretében, Magyarország meghatározó vállalkozásfejlesztési szereplőjeként, az ország teljes területét lefedő 20 helyszínen, a legmodernebb elektronikus csatornákon és területi kamarák hálózatán nyújt a magyar kis- és közepes vállalkozások számára mentorálási, vállalkozásfejlesztési és pénzügyi szolgáltatásokat. A projekt ambiciózus célkitűzéseink eléréséhez olyan munkatársakra van szükségünk, akik motiváltak a közös sikerben, képesek a fejlődésre egy komplex, folyamatosan növekvő igényeket támasztó környezetben.

A projektről további információ: https://www.palyazat.gov.hu/download.php?objectId=76075

Feladatkör:

A szemléletformálási szakmai koordinátor a pénzügyi szemléletformálás és az online vállalkozói szemléletformálás alprojektek szervezési, koordinációs és adminisztrációs feladatait végzi, felel az érintett alprojektek szakmai és operatív végrehajtásáért, a területi programkoordinátorok ez irányú koordinálásáért, az említett alprojektek monitorozásáért és érintettekkel való kapcsolattartásért.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • angol és/vagy német tárgyalóképes nyelvtudás
  • jó tárgyalási, kommunikációs, kapcsolatteremtési, szervezési képesség

- számítástechnikai ismeret (MS Office- különösen word, excel, ppt)

  • erős elemzői-, szervezői- és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • gazdasági vagy pénzügyi területen szerzett felsőfokú végzettség

- vállalkozásfejlesztés vagy pénzügyi tanácsadás vagy vállalati hitelezés terén szerzett tapasztalat

- európai uniós pályázati adminisztrációs tapasztalat

  • 2-3 év munkatapasztalat

Feladatok:

  • az érintett alprojektek feladatainak méretezése, specifikálása, ütemezése, megvalósítása, megvalósítás monitorozása (beszámoltatás), mennyiségi és minőségi (termékszintű) ellenőrzés;
  • részvétel az érintett (köz)beszerzések szakmai tervezésében (műszaki koncepciók készítése, bírálati szempontok meghatározása, árrészletezők, követelményjegyzékek, többletvállalások meghatározása)
  • részvétel az érintett kötelezettségvállalások nyomonkövetésében, műszaki vonatkozású részek előkészítése, szakmai előrehaladások, teljesítések ellenőrzése, keletkezett eredmények minőségi és mennyiségi átvételezésének támogatása;
  • eredménytermék katalógus létrehozása és karbantartása az érintett feladatok kapcsán;
  • belső és külső szakmai teljesítések ellenőrzése a vonatkozó dokumentációk alapján: pályázati dokumentáció, műszaki leírások, szerződés és műszaki melléklete, eredménytermék katalógus;
  • érintett változáskezelések szakmai tervezésének támogatása;
  • egyes elszámolásokhoz kapcsolódó szakmai beszámolók támogatása, adatszolgáltatás az érintett feldatokról;

- a Projekt Operatív Vezető, a Vezető Program Koordinátor és a Projekt Szakmai Vezetők munkájának támogatása;

- a szakmai és operatív stáb irányítása az érintett feladatok kapcsán: megyei program koordinátorok, központi projektiroda referensei;

  • kapcsolattartás az érintett alvállalkozókkal, külső partnerekkel;

Foglalkoztatás formája: határozott idejű (2020.12.31-ig tartó), teljes munkaidős, Mt. alapján megkötött munkaszerződés

Munkavégzés helye: Budapest, MKIK székhelye – Bank Center irodaház

A pályázat elbírálásának módja, rendje:

A pályázat alapján kiválasztott jelölttel telefonos és személyes interjút folytatunk, a jelentkezőket írásban (e-mail) értesítjük az eredményről.

Jelentkezni kizárólag az alábbi online felületen lehet:

>> Jelentkezési lap (https://registration.inspiracio.hu/mkik-szemleletformalasi-szakmai-koordinator-tajekoztato/ )

Jelentkezési határidő: 2019. április 30.

A jelentkezőkkel a határidő lejárta előtt elkezdjük a kiválasztási folyamatot.