AA

Duális képzési asszisztens állás

2020. december 15.

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara

2021. január 15-i kezdéssel munkatársat keres az alábbi pozícióba

Duális képzési asszisztens

A munkavégzés napi nyolc órás, egy éves határozott időtartamú munkaviszony, három hónap próbaidővel.

Főbb feladatok, munkák:

    • a Duális képzési osztály adminisztrációs feladatainak támogatása,
    • a duális képzéssel kapcsolatos kamarai operatív feladatok támogatása,
    • szerződések, teljesítésigazolások, számlák előkészítése és kezelése,
    • beszerzések dokumentációja,
    • rendezvények, megbeszélések adminisztratív feltételinek biztosítása,
    • adatok rögzítése, feldolgozása, rendszerezése,
    • az online nyilvántartási rendszerben elvégzendő feledatok,
    • szövegszerkesztés, táblázatok, kimutatások készítése,
    • közreműködés a kiadványok, a honlap egyéb digitális tartalmak kialakításában,
    • egyéb adminisztratív és napi ad hoc feladatok ellátása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • minimum felsőfokú végzettség
    • logikus gondolkodásmód, önálló problémamegoldó készség
    • Microsoft Office programok ismerete
    • gyors, pontos, precíz munkavégzés
    • önállóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • angol vagy német nyelvismeret
    • szakképzésben, kamarai feladatellátásban szerzett gyakorlat
    • OKJ-s szakképzettség

Amit kínálunk:

    • modern munkakörülmények
    • fiatalos, dinamikus csapat
    • versenyképes fizetés
    • költségtérítés

Munkavégzés helye:

    • Budapest, 1054 Szabadság tér 7.

Önéletrajzát és motivációs levelét fizetési igény megjelölésével az  e-mail címre várjuk.

Kapcsolódó tartalmak

Tudjon meg többet.
Termelése elmúlt évi 1,5 százalékos visszaesése után az idén újabb 1,5 százalékkal tovább csökken a német ipar teljesítménye.
A müncheni Ifo gazdaságkutató intézet drezdai fiókintézete elemzést készített az „új tagországok” munkavállalói Németországban történt megjelenéséről és a tevékenységükkel kapcsolatos tapasztalatokról.
X public.szechenyi.title