Ugrás a tartalomra

Együttműködési megállapodás a Magyar-Üzbég Üzleti Tanács létrehozásáról

2021. február 19.

Dr. Parragh László elnök a 2021. február 16-17. között Budapesten megrendezett Magyar-Üzbég Gazdasági Együttműködési Kormányközi Bizottság (KKB) 6. ülésén ünnepélyes keretek között aláírta a Magyar-Üzbég Üzleti Tanács létrehozásáról szóló, az Üzbég Kereskedelmi és Iparkamarával megkötött együttműködési megállapodást.

A közeljövőben megalakuló üzleti tanács várhatóan tovább erősíti majd a magyar-üzbég üzleti kapcsolatokat, és pozitív hatással lesz a magyar vállalatok üzbegisztáni külpiaci tevékenységére.  

Kapcsolódó tartalmak

Tudjon meg többet.
Dani Rodrik török–amerikai közgazdász, a Harvard Kennedy School professzora a nemzetközi politikai gazdaságtan egyik legelismertebb kutatója exkluzív interjút adott a Telexnek, amikor a Kamara meghívására Magyarországra érkezett.
Dr. Kerékgyártó Gábor a Kamara főközgazdásza a keynote speech, azaz a vitaindító beszéd során felhívta a figyelmet arra, hogy a mesterséges intelligencia és a felhőalapú megoldások már a jelen gazdaságának meghatározó eszközei.
Széchenyi 2020