Ugrás a tartalomra

Megjelent a Közgazdasági Igazgatóság 2024 harmadik negyedévi Gazdasági Tájékoztatója

2024. december 11.

2024 III. negyedévében a magyar GDP 0,7%-kal csökkent az előző év azonos időszakához képest. Az év első három negyedévében ugyanakkor a gazdaság teljesítménye kis mértékű növekedést mutatott, és az év hátralévő részében további élénkülés várható, főként a lakossági fogyasztás élénk aktivitásának köszönhetően.

Kapcsolódó tartalmak

Tudjon meg többet.
A Győr-Moson-Sopron Vármegyei Kereskedelmi és Iparkamara és a Kisalföld közös kiadványa, az Erőforrástérkép 2026 a térség kitörési pontjait mutatja be. A magazin a vármegye gazdasági jövőjét meghatározó területeket veszi górcső alá.
A miniszteri rendelet megjelenéséig és hatályba lépéséig a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara a szolgáltatásfelügyeleti hatósági feladatait nem láthatja el, az érintett vállalkozások nyilvántartásba vétele nem kezdhető meg.
Széchenyi 2020