Ugrás a tartalomra

MKIK Gazdaságvédelmi Jogszabálytár

2020. június 17.

Tisztelt Vállalkozások, Tisztelt Vállalkozók!

Jelen kiadvánnyal célunk, hogy a Gazdaságvédelmi Akcióterv keretein belül megjelent jogszabályokat összefoglaljuk, egyszerűsítve bemutassuk. A pontos és alapos tájékozódás érdekében, kérjük minden esetben tekintsék meg a Magyar Közlönyben megjelent kormányrendeletek részletes szövegezését is a hivatkozások segítségével!

Tájékoztatjuk, hogy jelen dokumentumot folyamatosan frissítjük, ezért kérjük, hogy mindig a honlapunkon elérhető legfrissebb változatból informálódjanak.

Kapcsolódó tartalmak

Tudjon meg többet.
Július 1-jén tartotta első szakmai rendezvényét az MKIK India Regionális Bizottsága. Rév András elnök, Shri Anshuman Gaur nagykövet és Kardos Levente külgazdasági attasé az EU–India szabadkereskedelmi megállapodás piaci lehetőségeit mutatták be.
Megalakult az India Regionális Bizottság Rév András vezetésével. Az új testület célja a magyar–indiai üzleti kapcsolatok stratégiai erősítése, a beruházások ösztönzése és a hazai cégek indiai piacra lépésének támogatása.
Széchenyi 2020